GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas + fat 9177305

nr 917 7305

Vas + fat

Bla Stålhane, längd: 17 cm, höjd: 14 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 oktober 2014
kl 20:45:58

13/10 19:09:58 1      Vinnande bud