GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas + fat 9177305
nr 917 7305
Vas + fat
Bla Stålhane, längd: 17 cm, höjd: 14 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 oktober 2014
kl 20:45:58
13/10 19:09:58